Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu

Już niebawem Nasze miasteczko ożyje i na kilka dni stanie się centrum komediowym nie tylko Polski. W dniach 15-17 sierpnia 2014 r. będą wyświetlane filmy, będą atrakcje na scenie głównej, a także gwiazdy, które w Lubomierzu są tak blisko ludzi, że każdy chętny może zdobyć wymarzone zdjęcie, czy autograf.

Nasze stowarzyszenie wraz z organizatorem Miasteczka Rękodzielników, czyli LGD Partnerstwo Izerskie, będzie się prezentowało podczas tego święta. Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w paradzie, rozpoczynającej całe przedsięwzięcie. Planujemy przebrać się za postaci filmowe, temat przewodni jeszcze do ustalenia.

Zapraszamy w dniach 15-17.08.2014 r. do Lubomierza

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Comments are closed.